Lakiernia proszkowa

Świadczymy usługi malowania proszkowego

Przedsiębiorstwo PIDLIS METALWORK to również nowoczesna i doskonale wyposażona malarnia, w której oferujemy profesjonalne malowanie proszkowe. Aktualny cennik usług możemy przesłać drogą elektroniczną, na specjalne życzenie.

W przypadku dużych zleceń i regularnej współpracy cena może być negocjowana indywidualnie. Proces podnosi atrakcyjność wizualną elementów wykonanych z metalu, a jednocześnie zabezpiecza je przed działaniem korozji na wiele lat. Wpływa również na odporność mechaniczną konstrukcji metalowych.

Na czym polega malowanie proszkowe?

Wielu klientów zadaje pytanie, na czym polega malowanie proszkowe samochodu czy przedmiotów stosowanych w domu. Technologia wykorzystuje rozpylanie specjalnego proszku malarskiego z użyciem specjalistycznego pistoletu o doskonałych właściwościach elektrostatycznych, przy jednoczesnym udziale strumienia sprężonego powietrza.

Substancja proszkowa jest przyciągana przed malowane elementy, a sam proces przeprowadza się w specjalnej komorze. Następnie wykorzystuje się piec, który utrwala warstwę w temperaturze z zakresu 160-220oC.

Zalety technologii malowania proszkowego

Proces malowania proszkowego samochodu czy elementów wyposażenia domu ma wiele zalet, wśród których warto wspomnieć:

  • przyjazność środowisku ze względu na brak substancji szkodliwych w składzie farb,
  • wysoką wydajność i niskie zużycie produktów malarskich,
  • doskonałe efekty w postaci wieloletniego, trwałego zabezpieczenia antykorozyjnego.

Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług malowania proszkowego! Zapewniamy najwyższą jakość realizacji.

Niektóre z naszych realizacji znajdziesz w Galerii