Schody, barierki schodowe i balkonowe

Produkujemy wysokiej klasy balustrady i poręcze schodowe zewnętrzne na wymiar, a także solidne i trwałe barierki oraz wewnętrzne schody metalowe kręcone w niskiej cenie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży konstrukcji stalowych i spawalnictwa dostarczamy produkty charakteryzujące się doskonałym designem, wśród których można znaleźć innowacyjne połączenia szkła hartowanego i stali kwasoodpornej.

Nowatorskie podejście sprawia, że oferowane wyroby są niepodatne na działanie niekorzystnych zjawisk atmosferycznych, a ponadto wysoce odporne na rozwój korozji oraz uszkodzenia mechaniczne.

Eleganckie balustrady schodowe i balkonowe na wymiar w Mirsku

Przedsiębiorstwo spawalnicze PIDLIS METALWORKS oferuje solidne, a zarazem eleganckie balustrady schodowe i balkonowe na wymiar w Mirsku. Nasze produkty wyróżniają się elastycznością w dopasowaniu do indywidualnej stylistyki aranżacyjnej wnętrz. Produkujemy zarówno schody przeznaczone do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz domów jednorodzinnych. Oferujemy ponadto elementy o klasycznym designie, jak i nowoczesne, minimalistyczne konstrukcje metalowe. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na oferowanie optymalnych kosztowo rozwiązań, które cechują się wysoką żywotnością i doskonałymi parametrami użytkowymi.

Designerskie schody metalowe zewnętrzne kręcone w dobrej cenie

Dostarczamy również designerskie schody metalowe zewnętrzne i kręcone, przeznaczone również do montażu wewnątrz budynków w dobrej cenie. Ich konstrukcja zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa, a specjalne wykończenia zapobiegają ryzyku poślizgnięcia, nawet gdy ich powierzchnia stanie się wilgotna.

Skorzystaj z naszej bogatej oferty i wybierz wysokiej klasy balustrady schodowe wewnętrzne i zewnętrze, a także schody metalowe na wymiar. Gwarantujemy profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji

Niektóre z naszych realizacji znajdziesz w Galerii