Bramy i ogrodzenia

Pochodzące z Mirska przedsiębiorstwo produkcyjne PIDLIS METALWORKS od wielu lat dostarcza tanie i nowoczesne ogrodzenia metalowe w wielu wzorach, których cennik można otrzymać po uprzednim kontakcie z nami. Oferujemy szereg konstrukcji charakteryzujących się niebanalnym wzornictwem i solidnością wykonania z wysokiej klasy metali.

Znajdziesz u nas również dwuskrzydłowe bramy stalowe oraz przęsła i furtki cechujące się wieloletnią żywotnością i odpornością na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, a także uderzenia mechaniczne i rozwój korozji.

Nowoczesne ogrodzenia, furtki i przęsła metalowe

Oferowane przez nas nowoczesne bramy przesuwne, kute ogrodzenia panelowe i przęsła oraz furtki metalowe na wymiar, których jesteśmy producentem to niezawodne i trwałe wyroby, których wysoki poziom wykonania doceniły już tysiące klientów indywidualnych i inwestorów z Polski, Niemiec oraz Wielkiej Brytanii.

Produkty są wyposażone w specjalne automaty uznanych w branży marek Tousek i Beninca. Konstrukcje są zbudowane z użyciem malowanej proszkowo stali, dodatkowo ocynkowanej ogniowo z możliwością opcjonalnego łączenia z naturalnym drewnem.

Dwuskrzydłowe bramy stalowe w niskiej cenie

Produkowane przez nas dwuskrzydłowe bramy stalowe w niskiej cenie nie odbarwiają się w wyniku długotrwałej ekspozycji na promieniowanie UV ani nie ulegają procesom korozyjnym. Mogą być montowane w niesprzyjających warunkach klimatycznych, a także w miejscach narażonych na działalność wandali.

Jednocześnie odznaczają się wysoką funkcjonalnością i eleganckim wzornictwem. Jeżeli szukasz nowoczesnych rozwiązań bramowych, a także kutych ogrodzeń panelowych oraz furtek i przęseł od producenta, to skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Niektóre z naszych realizacji znajdziesz w Galerii