Konstrukcje stalowe

Wysokiej klasy lekkie konstrukcje stalowe, których jesteśmy producentem to nowoczesne i solidne wyroby wykonane z wytrzymałych odmian stali. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w konstruowaniu tej klasy rozwiązań jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia z zakresu produkcji:

  • zadaszeń oraz wiat,
  • hal przemysłowych, magazynowych i handlowych,
  • schodów wewnętrznych i
  • zewnętrznych, pomostów oraz barierek,
  • niezawodnych budowli wielkogabarytowych.


Wśród naszych realizacji są również specyficzne elementy dla cyrków, parków rozrywki oraz obiektów rekreacyjnych. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością i bezpieczeństwem, a jednocześnie niepowtarzalnym wzornictwem.

Producent lekkich konstrukcji stalowych

Oferowane przez nas lekkie konstrukcje stalowe w atrakcyjnej cenie za kg to wyroby, których jesteśmy bezpośrednim producentem.

Dostarczamy je od ponad 30 lat do klientów i inwestorów z Polski, jak i całej Europy. Nasze realizacje charakteryzują się odpornością na uszkodzenia mechaniczne i wieloletnią żywotnością. W trakcie ich budowy stosujemy elementy ocynkowane ogniowo, dodatkowo pokryte powłoką antykorozyjną. Produkty spełniają również najbardziej wyśrubowane normy bezpieczeństwa.

Niezawodne i trwałe konstrukcje ze stali

Jako doświadczeni producenci konstrukcji stalowych oferujemy trwałe i niezawodne wyroby z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ich niska masa, a jednocześnie duża wytrzymałość sprawiają, iż stanowią one doskonały wybór zarówno w sektorze przemysłowym, jak i komercyjnym czy mieszkaniowym.

Jeżeli szukasz profesjonalnego dostawcy produktów metalowych, to skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Niektóre z naszych realizacji znajdziesz w Galerii